Oferta Ośrodka – dyżury specjalistów

Specjalistyczny Ośrodek Odpowiedzialnego Rodzicielstwa przy Fundacji Evangelium Vitae www.fev.wroclaw.pl  Plan dyżurów specjalistów: Instruktorzy Modelu Creighton, przygotowującego do leczenia niepłodności za pomocą NaProTECHNOLOGII Środy 1700 – 1900 Agata Aniszczyk agata.aniszczyk@fev.wroclaw.pl Poniedziałki Środy 1830 – 1930 1800 – 2000 Joanna Bober joanna.bober@fev.wroclaw.pl Piątki 1000 – 1200 1500 – 1800 Magdalena Krajewska magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl Czwartki 1000 – 1200 1900 – 2100 Agnieszka Kubrak agnieszka.kubrak@fev.wroclaw.pl Wtorki Soboty 1830 – 2030 1000 – 1200 Agnieszka Leibmann agnieszka.leibmann@fev.wroclaw.pl Wtorki Środy 1630 – 1830 1600 – 1700 Krzysztof Strug krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl Doradcy Życia Rodzinnego Środy 1700 – 1900 Joanna Iwko joanna.iwko@gmail.com Piątki 1500 – 1800 Magdalena Krajewska magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl Poniedziałki 1630 – 1830 Dominika Tomczyszyn dominika.tomczyszyn@gmail.com Wtorki 1630 – 1830 Krzysztof Strug krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl Pedagodzy, Terapeuci NEST Piątki 900 – 1200 Magdalena Krajewska magdalena.krajewska@fev.wroclaw.pl Poniedziałki 1630 – 1830 Dominika Tomczyszyn dominika.tomczyszyn@gmail.com  Psychoterapeuta Wtorki i czwartki 1700 – 1900 Monika Goriaczko monika.goriaczko@boromeuszki.wroclaw.pl Psycholog i psychoterapeuta Wtorki i środy 1000 – 1300   Karolina Jaremczyk kajarem@op.pl  Prawnicy         Wtorki             1600 – 1700 Olgierd Pankiewicz i Adam Jarczewski fundacja@boromeuszki.pl Logopeda     Poniedziałki          1600 – 1900 Iwona Podlasińska pod.iwo@wp.pl Usługi w Ośrodku są częściowo odpłatne. Koszt wizyty u Instruktora Modelu Creighton wynosi 120 zł., pozostali specjaliści uzgadniają ceny indywidulanie. Specjaliści przyjmują po uprzednim TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM umówieniu się: tel. 71 78 28 761; tel. 503 515 526, fundacja@boromeuszki.pl  Istnieje możliwość dopasowania innego terminu. Dwie instruktorki Modelu Creihgton związane z Fundacją przyjmują na terenie miejsca swego...

Więcej