Klub Mam – wiosna 2018

Klub Mam – wiosna 2018

Edycja wiosenna Klubu Mam to 12 przedpołudniowych, bezpłatnych spotkań dla mam z dziećmi
w środy w godzinach 10.30-14.00.

W czasie zajęć wiele ciekawych tematów prowadzonych przez specjalistów (psychologów, pedagoga, fizykoterapeutę, animatora zabaw dziecięcych).
Między innymi, poruszane będą takie tematy, jak:
Nieidealna- o byciu żoną; Rodzicielstwo bliskości; Być sobą. Żona, mama, ja.; Uwalnianie dzieci od grania ról w rodzinie; Spełniona żona, troskliwa mama – jak pogodzić te dwie role?; Rosnę krok po kroczku- mój rozwój+ masażyki; Mama 24/h – bezcenna praca czy „siedzenie w domu”; Poćwicz ze mną- hopsaki i zabawy ku prawidłowemu rozwoju i postawie:) i inne.

Uzupełnieniem są spotkania– Dla chcących więcej

Zajęcia odbywać się będą w piątki w godzinach 10.30-14.00

Te zajęcia są częściowo (symbolicznie) odpłatne. Bez względu na ilość wybranych tematów odpłatność za całość wynosi 50 zł.

W ramach całego cyklu odbędzie się 10 spotkań na ważne dla każdej mamy tematy:

Jak rozumieć emocje i potrzeby dziecka i na nie odpowiadać?; Komunikacja z dzieckiem, czyli o mówieniu i słuchaniu; Emocje naszych dzieci; O potrzebach i granicach mamy i dziecka.; Macierzyństwo i ojcostwo – dwa wymiary rodzicielstwa; Zdrowa stópka+ inne zabawy ku prawidłowemu wzrostu; Słowa mają moc – o chwaleniu, motywowaniu i zachęcaniu, które budują wewnętrzną motywację; Jak z empatią i szacunkiem rozmawiać, przyjmować emocje i stawiać granice. Język Serca M. Rosenberga

W zajęciach środowych i piątkowych będzie zapewniona pomoc w opiece nad dziećmi, aby mamy mogły pełniej uczestniczyć w zajęciach.

Projekt dofinansowany jest z budżetu Gminy Wrocław.

O autorze

Maria Gajek

Koordynator Akademii Rodziny, Klubu Mam, Klubu Seniora i wielu projektów miękkich. Szczęśliwa żona, mama trójki dorosłych dzieci i babcia licznych wnucząt.

Przekaż 1 %

1%

Numer KRS: 0000259108

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%. Polecamy program: e-Pity Po prostu

Wesprzyj nas

Wesprzyj dzieło budowy "Żywego pomnika Jana Pawła II", przelewając pieniądze na konto fundacji.


Płać wygodnie i bezpiecznie

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia organizowane przez Fundację Evangelium Vitae zapisz się do newslettera, wpisując swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Skip to content