Po wielu miesiącach prac informatyków Fundacji Evangelium Vitae, a także rozmów, konsultacji i testów, z radością informujemy, że dostępna jest już strona poświęcona odbudowie szpitala przy ul. Rydygiera/Pomorskiej we Wrocławiu.

Znajdziecie na niej szczegółowe opisy tego, co udało się już zrobić. Dzielimy się tam z Wami także wielkimi marzeniami, powierzanymi ufnie dobremu Bogu, by w swoim czasie przeprowadzał swoje plany i pomnażał dobro, którego współpracownikami z całego serca chcemy być. Największym marzeniem jest utworzenie oddziału ginekologiczno-położniczego, gdzie mama (i tata) oraz dziecko przychodzące na świat zostaną otoczeni miłością i szacunkiem. Pragniemy także odtworzyć przy szpitalu szkołę medyczną.

Na stronie znajdziecie dotychczasowych patronów działań Fundacji. Są na niej także cegiełki i rozmaite opcje darowizn, poprzez które można wesprzeć odbudowę szpitala, na którą potrzebne są dziesiątki milionów złotych. Wśród cegiełek znajdują się małe upominki-gadżety, książki i e-booki, a także szkolenia dla firm i tabliczki upamiętniające wkład w ten projekt.

Zapraszamy do odwiedzenia strony pod adresem: https://odbudujszpital.pl/

Cokolwiek udaje się nam zrealizować, zawsze dzieje się dzięki wsparciu przyjaciół Fundacji, często cichych i ukrytych. Prosimy Was i tym razem serdecznie o pomoc w popularyzowaniu strony – udostępnianie jej w Internecie, w mediach społecznościowych, linkowanie na stronach Waszych wspólnot i organizacji.

Jeśli ktoś z Was może nas wspomóc także w innych działaniach – serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: fundacja@boromeuszki.pl.

Zespół Fundacji