RELACJA – podstawą zdrowia w rodzinie
75836

„Raj dla par, czyli cztery spotkania o tym jak rozwijać relację”

Relacja to zjawisko dynamiczne, bogate w radosne, smutne, trudne i przynoszące dumę sytuacje.

Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu Wasza relacja umocni się i rozkwitnie.

Warsztat składa się z czterech części. Całość spotkania będzie oparta o pracę grupową, rozmowy w parach, dyskusje na forum i krótkie podsumowania trenera. Będziecie uczestnikami spotkania w grupie a zarazem spotkania z mężem/żoną. To będzie czas pogłębienia relacji z samym sobą i z „drugą połówką”. Cały warsztat skoncentrowany na Was. Bardzo praktyczny i bardzo „życiowy”.

Część 1. Ważne i wymarzone
W codziennym zabieganiu często „brakuje chwili” aby zatrzymać się i zastanowić: do czego dążymy, gdzie chcemy dotrzeć za pięć czy dziesięć lat, co dla nas jest w życiu najważniejsze. Dzięki tej części podzielicie się tym, co dla was cenne i ważne. Skutkiem tej rozmowy będzie nie tylko ustalenie i umocnienie priorytetów, ale także zaplanowanie konkretnych działań, dzięki którym rozwiniecie każdą z ważnych sfer.

Część 2. Wzajemne wsparcie
Jest wiele sposobów na dawanie sobie wzajemnego wsparcia. Prawdopodobnie wiele z nich realizujecie. Czy jednak faktycznie dajecie to, co najbardziej przyda się drugiej stronie? Co robić, by to, co dajemy okazało się cennym darem dla drugiej osoby? Dzięki tej części będziecie częściej się wzajemnie doceniać i lepiej wspierać.

Część 3. Dobre konflikty
Każdy z nas jest inny i naiwnością byłoby wierzyć, że we wszystkich sprawach będziemy się idealnie rozumieć i uzupełniać. Konflikt ma jednak wiele twarzy. Jak sprawić, by różnice były szansą na twórcze rozwiązania zamiast przyczyną ognistych kłótni? Budowanie porozumienia jest sztuką trudną lecz wartą uwagi. W tej części poznacie kilka wskazówek oraz najważniejsze zasady rozwiązywania konfliktów.

Część 4. Konkretne działania
Jak w „niedoczasie” znaleźć spokój? Jak w codziennym zabieganiu pamiętać o tym, co ważne? Kiedy i jak zadbać o „czas dla siebie” i „czas dla nas”. Podczas tej części nie tylko otrzymasz sporą dawkę wskazówek ale zaplanujesz konkretne cele i działania na najbliższy czas. Jeśli masz dość gadania a pragniesz konkretnych zmian ucieszy Cię, że wynikiem tej części spotkania będą bardzo konkretne ustalenia.

Uczestnicząc zyskujesz: realny rozwój relacji, uczestnictwo w warsztacie, materiały, poczęstunek w czasie przerwy kawowej

Sprawy organizacyjne:
Liczebność grupy: do 10 par
Czas trwania: 4 spotkania po 3 i pół godziny
Terminy: wtorki, g. 17:30-21:00,
dni: 6.10; 20.10; 3.11, 17.11

 

Miejsce: Wrocław – Śródmieście, Fundacja Evangelium Vitae

Warsztaty bezpłatne dla uczestników – dofinansowane przez Urząd Miasta Wrocławia.logo UM

Informacje i zapisy:
Aleksandra Mroczko
napisz@aleksandramroczko.pl
662 288 971
lub
Fundacja Evangelium Vitae
soor@boromeuszki.wroclaw.pl
798 988 903

PROFIL TRENERA
Aleksandra Mroczko w swojej pracy opiera się na założeniu, że każdy potrzebuje własnych rozwiązań a kluczem do sukcesu harmonia i równowaga. Klienci dzięki jej szkoleniom zaczynają się komunikować w sposób bezkonfliktowy, klarowny i bezpośredni zarówno w pracy jak i w domu. Z ich pomocą zyskują umiejętność konstruktywnego zarządzania stresem i efektywnie wykorzystywania czasu.
W procesach coachingowych jej klienci osiągają zmiany, dzięki którym znajdują „uszyty na miarę” sposób na połączenie pracy i pasji, życia rodzinnego i zawodowego, utrzymanie motywacji i realizację marzeń.

Z wykształcenia jest psychologiem, pracuje jako coach i trener. Jej doświadczenie obejmuje 1500 godzin pracy indywidualnej i szkoleniowej. Jest autorką programów i narzędzi rozwojowych. Posiada certyfikat na poziomie ACC wydany przez International Coach Federation.

Prywatnie kochająca i oddana żona oraz radosna i spontaniczna mama. Z zamiłowaniem wędrująca po górach, z przyjemnością jeżdżąca na rowerze, chętnie podejmująca wyzwania kobieta.
Autorka innowacyjnego projektu Co-mamy. Coworking dla rodziców, będącego połączeniem Klubu malucha i coworkingu.
www.aleksandramroczko.pl
www.co-mamy.pl