Udało się zakończyć remont pomieszczeń na parterze w tzw. Domu Świętej Anny (tam, gdzie znajduje się biuro FEV).

Ponieważ bardzo brakowało sal na różne warsztaty i szkolenia, przygotowałyśmy (wydobywając je z kompletnej ruiny) 2 sale. Docelowo będzie tam działał Klub Mam i Klub Seniora, ale mamy nadzieję, że łatwiej będzie dopchać się do kalendarza i zarezerwować też sale na inne warsztaty czy szkolenia.

Wysyłamy kilka poglądowych fotek. Granatowo żółta sala to sala św.Anny (tu miejsce przewidziane bardziej dla mam, a ta zielonkawa (kwadratowa) będzie zupełnie inaczej wyposażona – to bardziej sala dla dzieci).

Jeśli uda nam się spłacić te prace i zdobyć pieniądze na windę i dalszy remont, to na I piętrze chcemy poszerzyć ofertę gabinetową: laktacja, fizykoterapia, itp…

Marzy nam się też inkubator przedsiębiorczości, dom narodzin i wiele innych (oczywiście na szpitalu położniczo-ginekologicznym i szkole medycznej kończąc).

Przy okazji prosimy – bądźcie naszymi orędownikami u Pana ale też wśród Waszych krewnych, znajomych… Bo właśnie rusza możliwość przekazania dla FEV 1% do końca kwietnia, a jakby ktoś chciał i mógł, to cały rok można przekazywać darowizny na cele statutowe FEV, które potem można odliczyć od podatku 🙂

A przy okazji za całe Wasze zaangażowanie i starania serdecznie dziękujemy. Każdego dnia pamiętamy o Was w modlitwie, a przynajmniej raz w miesiącu w naszej kaplicy odprawiana jest za Was Msza św.