Instruktor Modelu Creightona. – Kto to taki? Czym się zajmuje?
Na te pytania z łatwością odpowiedzą małżeństwa, które po ścisłej współpracy z takim specjalistą czasami już po kilku konsultacjach zaczynają liczyć dni do narodzin ich potomstwa, na które niejednokrotnie czekali kilka długich lat.
Instruktorzy uczą prowadzić i zapisywać obserwacje dotyczące zdrowia i płodności kobiety, na podstawie cyklu miesiączkowego. Wystandaryzowane zapisy są przedstawiane lekarzom specjalizującym się w naprotechnologii, którzy w oparciu o ten materiał starają się zdiagnozować problem będący przyczyną niepłodności i podjąć leczenie.
Wszystkich, którzy borykają się z problemem niepłodności zachęcamy się do skontaktowania się z instruktorem działającym najbliżej miejsca zamieszkania: http://fccp.pl/instruktorzy-i-lekarze . Gdyby jednak do najbliższego instruktora dzieliło Państwo sporo kilometrów, wrocławscy specjaliści prowadzą konsultacje także poprzez Skype.
Zapraszamy do ośrodków, w których działają instruktorzy Modelu Creightona na bezpłatne spotkania wstępne: http://fev.wroclaw.pl/przyjrzyj-sie-twojej-plodnosci-najblizsze-sesje-wstepne/.
Istnieje również możliwość umówienia się z danym instruktorem na spotkanie indywidualne.
Wrocławskie Centrum Troski o Płodność działa przy ul. Rydygiera 22-28 (dawny szpital).
Z ramienia Fundacji we Wrocławiu działają następujący instruktorzy:
Poza Wrocławiem:

 

Katarzyna Koligot w Kole
   w województwie wielkopolskim
katarzyna.koligot@fev.wroclaw.pl

 

 

Ania_Mucha

Anna Mucha – w Bytomiu i w Radzionkowie
w województwie śląskim:
anna.mucha@boromeuszki.wroclaw.pl