Rozpoczynamy nowy cykl spotkań w ramach Klubu Mam

Edycja jesienna zaplanowana w ramach większego projektu pt. AKADEMIA RODZINY  to:
13 spotkań dla mam z dziećmi w środy oraz 11 spotkań w piątki,  w godzinach 10.30-14.00

Start 12.09.2018.

 

W czasie zajęć wiele ciekawych tematów prowadzonych przez specjalistów (psychologów, pedagoga, fizykoterapeutę, animatora zabaw dziecięcych, prawnika, socjologa, logopedę).

Między innymi, poruszane będą takie tematy, jak:
Nieidealna- o byciu żoną; Prawo pracy czyli prawo dla mam; Przedsiębiorcza mama; Być sobą. Żona, mama, ja.; Uwalnianie dzieci od grania ról w rodzinie; Spełniona żona, troskliwa mama – jak pogodzić te dwie role?; Rosnę krok po kroczku- mój rozwój+ masażyki; Moje stópki i moje ruchy; Mama 24/h – bezcenna praca czy „siedzenie w domu”; Poćwicz ze mną- hopsaki i zabawy ku prawidłowemu rozwoju i postawie:); Zrozumieć siebie i dziecko, wstęp do granic w rodzinie; Macierzyństwo i ojcostwo – dwa wymiary rodzicielstwa; Jak z empatią i szacunkiem rozmawiać, przyjmować emocje i stawiać granice. Język Serca M. Rosenberga; Diagnoza stanu mięśni i ćwiczenia na rozstępy mięśni brzucha; O potrzebach i granicach mamy i dziecka; Słowa mają moc – o chwaleniu, motywowaniu i zachęcaniu, które budują wewnętrzną motywację; Ćwiczmy dźwięki, ćwiczmy słowa by kleiła się rozmowa – warsztaty z profilaktyki logopedycznej i inne.

W czasie niektórych spotkań środowych artyści z Narodowego Forum Muzyki będą uczyli kołysanek.

 

W zajęciach środowych i piątkowych będzie zapewniona pomoc w opiece nad dziećmi, aby mamy mogły pełniej uczestniczyć w zajęciach.

Zajęcia są darmowe

Projekt dofinansowany jest z budżetu Gminy Wrocław

 

Miejsce:

Fundacja Evangelium Vitae

Wrocław,  ul. Rydygiera 22-28, bud D- parter 

Zapisy:

soor@boromeuszki.wroclaw.pl

Ze względu na duża ilość zgłoszeń zapisujemy już na listę rezerwową.
W ramach możliwości będziemy zapraszać osoby z listy rezerwowej na spotkania kolejne.