Kolejny bezpłatny (dofinansowany z budżetu Gminy Wrocław) kurs Szkoły Rodzenia rozpocznie się 20.04.2020. Zapisy są już zakończone i grupy uczestników skompletowane.
Niestety w związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z koronawirusem zajęcia stacjonarne już trwającego kursu, jak i te które się rozpoczną zostają odwołane.
Zajęcia odbywają się online, w zamkniętych grupach stworzonych na Facebook. Staramy się realizować tematy zgodnie z harmonogramem, ale bywają w niektórych zajęciach pewne opóźnienia lub przesunięcia.
Nie będziemy organizować osobistych spotkań, aż do odwołania zagrożenia. Będziemy się kontaktować w tej sprawie z zapisanymi uczestnikami mailowo.

Opis kursu i kryteria naboru, terminy kolejnych kursów oraz sposób zapisów na stronie (w zakładce Inicjatywy) Wrocławska Szkoła Rodzenia: http://fev.wroclaw.pl/wroclawska-szkola-rodzenia

Dla osób, dla których zabrakło miejsca, lub które nie spełniały wymaganych kryteriów i nie zdołały się zapisać postaramy się zorganizować mini-kurs online „Szczęśliwe narodziny – w pigułce”.
Już wkrótce będzie ogłoszenie w zakładce „Aktualności”. Planujemy ten mini kurs rozpocząć też w terminie od 20.04.2020.