Spotkanie wprowadzające – Model Creighton – 05.12.2018 r.

Spotkanie wprowadzające – Model Creighton – 05.12.2018 r.

Najbliższe spotkanie wprowadzające na temat Modelu Creighton odbędzie się Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Pomorskiej 37 we Wrocławiu (budynek dawnego szpitala) 05.12.2018 r. (środa) o godz. 18.00.

Spotkanie poprowadzi  Krzysztof Strug (krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl, tel. 692 550 798).

Model Creighton to metoda obserwacji kobiecego cyklu umożliwiająca poznanie własnej płodności w celu zaplanowania lub odłożenia poczęcia dziecka w czasie oraz wykrycie potencjalnych nieprawidłowości w dziedzinie zdrowia prokreacyjnego, co wykorzystywane jest w leczeniu niepłodności przy użyciu NaProTechnologii.

O autorze

Krzysztof Strug

Jestem mężem Anny i ojcem 3 dzieci – Jakuba, Joasi i Hani. Od kilkunastu lat przynależymy z żoną do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła. Od dziesięciu lat pracuję jako Doradca Życia Rodzinnego, natomiast w 2012 roku zostałem instruktorem Modelu Creighton. Jestem wewnętrznie przekonany, że moim powołaniem jest niesienie pomocy małżeństwom przeżywającym trudności z poczęciem dziecka bądź poronieniami, parom dotkniętym konfliktem małżeńskim, a także osobom pragnącym nauczyć się rozpoznawania swojej płodności.

Przekaż 1 %

1%

Numer KRS: 0000259108

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%. Polecamy program: e-Pity Po prostu

Wesprzyj nas

Wesprzyj dzieło budowy "Żywego pomnika Jana Pawła II", przelewając pieniądze na konto fundacji.


Płać wygodnie i bezpiecznie

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia organizowane przez Fundację Evangelium Vitae zapisz się do newslettera, wpisując swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.