Przyjdź i zadbaj o swoje samopoczucie duchowe i fizyczne:)

Zapraszamy Wrocławian na zajęcia relaksacyjno-gimnastyczne, na ćwiczenia bez względu na wiek, bagaż doświadczeń i kłopotów.
Ćwiczenia dostosowane będą do uczestników i nastawione na relaks i ogólną poprawę oraz utrzymanie kondycji.

Zaplanowane są zajęcia co tydzień.

UWAGA!
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zawieszamy spotkania osobiste, prowadzone będą zajęcia online na ZOOM. Jak tylko sytuacja epidemiczna pozwoli, powrócimy do zajęć stacjonarnych w sali Fundacji.

 

 

Terminy:
wtorki, godz. 13.00-14.30

W 2021 roku spotkania rozpoczną się już 19.01.2021, na początku roku zajęcia będą prowadzone online na platformie ZOOM. Link i instrukcję do zalogowania otrzymacie Państwo po zapisaniu się na zajęcia.

Miejsce:

zajęcia stacjonarne:
Fundacja Evangelium Vitae
Wrocław, ul. Rydygiera 22-28
sala 16 na parterze – obok portierni

zajęcia online:
platforma ZOOM

Informacje i zapisy:
Katarzyna Przyślewicz, [email protected], kom. 509599341

Osoby zapisujące się do uczestniczenia w prowadzonych u nas zajęciach, wyrażają automatycznie zgodę, aby dane, które dobrowolnie podają zostały wykorzystane przez Fundację Evangelium Vitae w celach rekrutacyjnych na spotkania, szkolenia, warsztaty lub kursy oraz w celu dostarczania im materiałów dydaktycznych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres związany z organizacją i rozliczeniem projektu, a następnie zostaną zarchiwizowane zgodnie przepisami dotyczącymi danych osobowych. Danymi zarządza wyłącznie Fundacja Evangelium Vitae, nie będą one przekazywane innym podmiotom.

Zajęcia są darmowe, projekt finansowany jest z budżetu Gminy Wrocław