Socjolog, Doradca Życia Rodzinnego

Ślubowałem, że nie opuszczę Cię aż do śmierci i wiedz, że gdyby Cię nawet nie było kilka lat, kiedy wrócisz, zawsze będzie czekała na Ciebie micha z zupą i będę gotów umyć Ci nogi”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

Powyższy cytat z książki Jana Budziaszka pt.: „Do nieba idzie się…”, towarzyszył mi i mojemu mężowi od początku naszej znajomości. W kwietniu 2006 roku połączyliśmy się w jedną Strugę. Jesteśmy rodzicami pięciu Strużek: Jakuba, Asieńki, Haneczki oraz Alicji i Marysi, które popłynęły prosto do Nieba…

Z wykształcenia jestem magistrem socjologii i Doradcą Życia Rodzinnego.

W 2008 roku ukończyłam Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Praktykę w doradztwie rodzinnym zdobywam od 10 lat. Współpracuje z kilkoma wrocławskimi poradniami rodzinnymi oraz z Fundacją Evangelium Vitae. Ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinną na Stabłowicach, której działalność współfinansowana jest ze środków Gminy Wrocław, jestem związana od początku jej istnienia. Wraz z mężem prowadzimy warsztaty dla małżeństw – więcej na stronie: www.umilowani.pl Podejmuję różnorodne prace zawodowe, ale nie zapominam o swoich zainteresowaniach: o śpiewaniu i czytaniu książek.

Od wielu lat należymy z mężem do Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

 

Kontakt:

Tel: +48 660 913 432
E-mail: umilowani@umilowani.pl
www.umilowani.pl