W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną nasz Bank Niemowlaka „odmraża” swoją działalność. W chwili obecnej wszelkie dostawy możliwe są po wcześniejszym skontaktowaniu się i umówieniu z Panią Anią. Podobnie odbywa się wydawanie wyprawek dla dzieci w konkretnie i indywidualnie ustalonych dniach i godzinach.

Do kontaktu służy dedykowany Bankowi Niemowlaka adres mailowy: bankniemowlaka@boromeuszki.wroclaw.pl

oraz telefon 504 468 187 (najlepiej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00)

(Przejdź do opisu w języku niemieckim – Kleidungsbank)

Dzięki ludziom dobrej woli przy Fundacji działa Bank Niemowlaka. Nie obracamy w nim gotówką, lecz ofiarowanymi nam rzeczami dla dzieci, a zwłaszcza dla niemowląt. Z zasobów tego nietypowego Banku skorzystało już wiele matek znajdujących się w potrzebie. Chętnie przyjmujemy dalsze dary (ubranka, środki do pielęgnacji niemowląt, pieluszki) lub środki finansowe na ich zakup, gdyż jak się okazuje, zapotrzebowanie na tego typu pomoc jest ogromna. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu matek i ich pociech składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Osoby, które chciałyby skorzystać z Banku Niemowlaka prosimy o wcześniejsze umówienie się pod nr tel. 71 782 87 61, 504 468 187 lub pisząc na adres: fundacja@boromeuszki.pl. Przy portierni zawieszona jest też skrzynka, gdzie można złożyć listowną prośbę o pomoc. Prosimy określić potrzebny rozmiar ubranek lub termin planowanych narodzin dziecka i dopisać telefon lub adres mailowy. Odpowiadamy również na prośby przesłane pocztą. Zasoby Banku Niemowlaka można powiększać codziennie w godz. 7.00 – 20.00, a dostarczone rzeczy można pozostawić na portierni. BaBankNiemowlakank Niemowlaka działa nieodpłatnie, dlatego będziemy wdzięczni za pomoc w jego prowadzeniu. Darowiznę można złożyć na konto bankowe w Alior Bank nr: 59 2490 0005 0000 4500 2822 9323 lub za pośrednictwem Dotpay: btn_donate_lg

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Dane kontaktowe: Tel. nr 71 782 87 61, 504 468 187 e-mail: fundacja@boromeuszki.pl

Fundacja mieści się przy ul. Rydygiera 22-28 (dawny szpital) w bliskiej odległości od centrum Wrocławia i w pobliżu kilku węzłów komunikacyjnych (przystanki przy ul. Pomorskiej, Drobnera, Dubois oraz kilka minut pieszo od Dworca Nadodrze).