Fizjoterapeuta, terapueta Kinesiologytapingu, metody dr Ackermanna, metody McKenziego, instruktor Nordic Walking

 

Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii Dziecięcej, Intensywnej Terapii i Anestezjologii Dorosłych i Uniwersyteckim Centrum Rehabilitacji.

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję zawodową i osobistą. Od 2009 r. zdobywam doświadczenie w tym zakresie pracując najpierw w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu przy ul. Bujwida.

Swoją wiedzę ciągle rozszerzam i uzupełniam uczestnicząc w konferencjach i kursach naukowych gdyż to pozwala mi to podejść kompleksowo i indywidualnie do każdego pacjenta i dobrać odpowiednią formę rehabilitacji. Oto niektóre z ukończonych przeze mnie kursów –  Badanie neurologiczne, Zespoły kliniczne, diagnostyka różnicowa, Kangurowanie u noworodka urodzonego w terminie, Zastosowanie osteopatii w położnictwie i neonatologii, Diagnoza i leczenie urazów okołoporodowych u matki i noworodka, Kurs „Gimnastyka dla kobiet w ciąży”, Trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Zukunft-Huber.

Interesuje mnie również rehabilitacja pacjentów z dolegliwościami kręgosłupa i tkanek miękkich i w tym zakresie przebyłam szkolenia z zakresu Kinesiologytapingu podstawowego i zaawansowanego dla dzieci i dorosłych, jestem terapeutą metody dr Ackermanna oraz diagnostyki i leczenia kręgosłupa metodą McKenziego. Jestem również instruktorem Nordic Walking.

W szkole rodzenia przy Fundacji Evangelium Vitae poprowadzę zajęcia ogólnorozwojowe, oddechowe, relaksacyjne, wzmacniające oraz także instruktaże ćwiczeń po porodzie.

Kontakt

Tel: 602581671

Mail: ewelina.zukiewicz@gmail.com