Ukończyłam 5 letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Pomocy Psychologicznej (3 letnią) w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Szkoliłam się również w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz odbyłam liczne szkolenia tematyczne m.in. z zakresu terapii par z problemem niepłodności oraz z diagnozy neuropsychologicznej.

Staż kliniczny odbywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, poznając szerokie spektrum pacjentów z zaburzeniami zdrowia psychicznego. Kilka lat pracowałam z Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym zajmując się diagnozą i rehabilitacją  procesów poznawczych związanych z zaburzeniami neuropsychologicznymi, osobami z lękami, depresjami i zaburzeniami adaptacyjnymi.

Zdobywałam również doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole podstawowej jako psycholog szkolny. Prowadziłam także zajęcia z terapii EEG – Biofeedback w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej.

Obecnie współpracuję ze Specjalistycznym Ośrodkiem Odpowiedzialnego Rodzicielstwa w Fundacji Evangelium Vitae we Wrocławiu, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

 

Kontakt:

Telefon: 664 780 009

E-mail: kajarem@op.pl

www.karolinajaremczyk.pl