Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL

 

Jestem położną, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. W swoim zawodowym życiu kieruję się zasadą „Podążam za mamą i dzieckiem,” moja opieka jest więc w pełni dopasowana do potrzeb rodziców i Dziecka. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich o kierunku pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Przede wszystkim jednak jestem podwójną mamą, każde z moich dzieci było karmione piersią, czasem z trudnymi przygodami, to właśnie one stworzyły nowy wymiar mnie jako położnej. Każdego dnia wraz z moimi pociechami odkrywam świat na nowo. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu artykułów medycznych, uczestniczę w różnego rodzaju konferencjach również jako prelegent. Chcesz wiedzieć więcej?

Od 2010 roku posiadam tytuł licencjata położnictwa, ukończyłam wrocławską Akademię Medyczna. Ukończyłam także kursy: pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych – zdobyłam tytuł położnej rodzinnej, problemy w laktacji – te zakończone certyfikacją na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. Prowadzę własną działalność od maja 2015 roku. Jestem więc praktykiem, który posiada doświadczenie w pracy z kobietą oraz dzieckiem w okresie okołoporodowym. Ponadto studiuję pedagogikę, by maksymalnie wspierać rozwój maleńkiego człowieka na każdym etapie jego życia. Przygotowuję rodziców indywidualnie do rodzicielstwa. Oprócz standardowych zagadnień, które tutaj znajdziesz, poznasz sekrety, o których dotychczas nikt Ci nie powiedział -przekazane w sposób warsztatowy, pobudzający Ciebie do rozmyślań i poszukiwania nowej odsłony Ciebie jako rodzica. Otrzymasz ode mnie szereg narzędzi, które umożliwią Ci odczuwanie spokoju nawet w trudnych, zaskakujących sytuacjach. Zbudujesz świadome rodzicielstwo. Udzielam porad laktacyjnych, a więc pomagam rozwiązać – na podstawie posiadanych przeze mnie: wiedzy oraz doświadczenia– takie trudności, które wymagają czasu, zaangażowania i przedstawienia schematów postępowania. Wiem, że tam, gdzie specjalistyczna pomoc dociera szybko – tam łatwiej o szczęśliwe, efektywne rozwiązanie. Jestem przy mamie wtedy, gdy zaczyna karmić piersią, a także wtedy, gdy laktacyjna droga się kończy.

Dzięki mojej rozległej wiedzy – poznasz tajniki:

  • prawidłowego wspierania rozwoju psychomotorycznego dziecka
  • postępowania przy dolegliwościach brzuszkowych dziecka (w tym znajomość masażu Shantala)
  • komunikacji dziecka z otoczeniem, sposobów nawiązywania relacji
  • rozszerzania diety
  • łączenia macierzyństwa i karmienia piersią z powrotem do pracy
  • organizowania czasu przy dwójce (i więcej dzieci) i wiele innych…

Jestem także wtedy, gdy Ty i Twój partner potrzebujecie wsparcia w codziennej rzeczywistości, ucząc się swojego dziecka i nowego życia we troje. Zbuduj świadome, mądre i pełne empatii rodzicielstwo.

A jeśli potrzebujesz profesjonalnego artykułu medycznego bądź prelegenta do przeprowadzenia szkolenia – skontaktuj się ze mną.

 

Kontakt

Tel: 794920501

Mail: bialoboki-chylinska@hotmail.com