FIZJOTERAPEUTA, TERAPUETKA UROGINEKOLOGICZNA

 

Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii Dziecięcej, Intensywnej Terapii i Anestezjologii Dorosłych i Uniwersyteckim Centrum Rehabilitacji.
 
Aktualnie w trakcie Specjalizacji z Fizjoterapii.
 
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję zawodową i osobistą. Od 2009 r. zdobywam doświadczenie w tym zakresie pracując najpierw w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu przy ul. Bujwida, obecnie na Intensywnej Terapii Dziecięcej.
 
Swoją wiedzę ciągle rozszerzam i uzupełniam uczestnicząc w konferencjach i kursach naukowych gdyż to pozwala mi to podejść kompleksowo i indywidualnie do każdego pacjenta i dobrać odpowiednią formę rehabilitacji. Oto niektóre z ukończonych przeze mnie kursów – Badanie neurologiczne, Zespoły kliniczne, diagnostyka różnicowa, Kangurowanie u noworodka urodzonego w terminie, Zastosowanie osteopatii w położnictwie i neonatologii, Diagnoza i leczenie urazów okołoporodowych u matki i noworodka, Kurs „Gimnastyka dla kobiet w ciąży”, Trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Zukunft-Huber.
 
Interesuje mnie również rehabilitacja pacjentów z dolegliwościami kręgosłupa i tkanek miękkich i w tym zakresie przebyłam szkolenia z zakresu Kinesiologytapingu podstawowego i zaawansowanego dla dzieci i dorosłych, jestem terapeutą metody dr Ackermanna oraz diagnostyki i leczenia kręgosłupa metodą McKenziego. Jestem również instruktorem Nordic Walking, Terapia punktów spustowych Tigger point.
 
W szkole rodzenia przy Fundacji Evangelium Vitae poprowadzę zajęcia takie jak:
 
Profilaktyka poporodowa.
Aktywna mama w ciąży- zajęcia ruchowe.
Nauka prawidłowego oddychania torem przeponowym.
Trening mięśni dna miednicy- teoria i praktyka.
Rozejście mięśni prostych brzucha w ciąży -ocena, profilaktyka i terapia.
Kinesiologytaping w ciąży.
Techniki oddychania i relaksacji.
Pozycje wertykalne.
Masaż dla kobiet w ciąży- zajęcia praktyczne w parach.
 
Możliwość wizyty domowej.
 

Kontakt

Tel: 602581671

Mail: [email protected]