Doradca życia rodzinnego, Instruktor modelu Creighton FCP

 

Jestem wewnętrznie przekonany, że moim powołaniem jest niesienie pomocy małżeństwom, które przeżywają trudności z poczęciem dziecka lub doświadczyły poronienia jak również osobom pragnącym nauczyć się rozpoznawania swojej płodności.

Jestem mężem Anny i ojcem 3 dzieci. Od kilkunastu lat przynależymy z żoną do wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

W 2008 roku ukończyłem Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, natomiast rok później Doktoranckie Studia Geografii na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas studiów prowadziłem badania naukowe w słowackich jaskiniach lodowych. Obecnie pracuję w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowym Instytucie Badawczym we Wrocławiu.

Od kilku lat jestem Doradcą Życia Rodzinnego w parafii p.w. św. Anny we Wrocławiu oraz w Fundacji Evangelium Vitae. We wrześniu 2012 roku zostałem instruktorem Modelu Creighton – metody obserwacji kobiecego cyklu umożliwiającej poznawanie własnej płodności w celu zaplanowania bądź odłożenia poczęcia dziecka w czasie oraz diagnozowanie potencjalnych nieprawidłowości w dziedzinie zdrowia prokreacyjnego, co wykorzystywane jest w leczeniu niepłodności przy użyciu NaProTechnologii.

Podejmuję różnorodne prace, ale nie zapominam o swoich zainteresowaniach m.in.: czytaniu książek, grach logicznych i grze na gitarze. Wraz z żoną zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej tematyce małżeńskiej: www.umilowani.pl

Kontakt:

Tel: 692-550-798 E-mail: [email protected]