PEDAGOG, DORADCA ŻYCIA RODZINNEGO, INSTRUKTOR MODELU CREIGHTON (FCP), TERAPEUTA NEST

 

Moje doświadczenie w pracy z grupą rozwija się od 1998 roku. Od tego czasu zdobyłam dwa dyplomy i odbyłam szereg szkoleń rozwijających moje umiejętności (m.in.prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i animatorów „Klanza”, kursy na wychowawcę i kierownika kolonii, kurs języka angielskiego, szkolenie w Diagnozie Klinicznej DSM IV, szkolenie z Naprotechnologii, szkolenie z Terapii NEST). W Poradnictwie indywidualnym pracuję od 2007 roku.

Przez wiele lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą, animując spotkania, aktywizując i prowadząc warsztaty podnoszące umiejętności interpersonalne i rozwijające znajomość języka angielskiego.

Obecnie pracuję z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w Warsztatach Terapii Zajęciowej „Muminki” we Wrocławiu na stanowisku Instruktora Terapii Zajęciowej (chwilowo na urlopie wychowawczym), w Poradni Rodzinnej przy Parafii p.w. św Antoniego we Wrocławiu jako pedagog i doradca życia rodzinnego oraz w Fundacji Evangelium Vitae jako Instruktor Modelu Creighton’a, doradca zawodowy, terapeuta NEST. Od kilku lat z powodzeniem realizuję autorskie programy dla narzeczonych, małżeństw,  rodziców i nauczycieli. Pomagam małżonkom w odzyskiwaniu jedności małżeńskiej i odkrywania nowej jakości komunikacji, rodzicom w podnoszeniu kompetencji rodzicielskich, narzeczonym w odkrywaniu piękna dialogu, czystej miłości oraz cudu płciowości, uczę Modelu Creighton’a pary pragnące poznać swoją płodność oraz  skorzystać z pomocy NaProTechnologii. Współtworzę stronę informacyjną na temat naprotechnologii: www.naprotechnologia.wroclaw.pl oraz stronę poświęconą rodzinie: www.rodzina.wroclaw.pl.

W swojej pracy kieruję się chrześcijańską troską o drugiego człowieka w duchu miłości bliźniego. Wiedząc, że nie mogę pomóc nikomu, kto nie chce sam sobie pomóc, staram się pokazywać kierunki szukania dobrych rozwiązań. Rozwiązań, które opierają się na miłości, etyce chrześcijańskiej, katolickiej nauce społecznej, życiu w zgodzie z wiarą w Boga.

Ogromnym wsparciem dla mnie jest mój mąż, Piotr, który pomaga mi w rozwoju, współorganizuje i prowadzi ze mną warsztaty i różne spotkania. Z otwartością dzieli się doświadczeniem naszego małżeńskiego życia. Nasze wspólne pasje to podróże, góry, narty, brydż i śpiew.

W celu otrzymywania najnowszych informacji o warsztatach, propozycjach wakacyjnych, konferencjach i spotkaniach dla rodzin, które się dzieją we Wrocławiu zapraszam do zapisania się do grupy dyskusyjnej na stronie: www.rodzina.wroclaw.pl. Link po prawej stronie, należy podać swój adres mail’owy.

Zachęcam do wystawiania mi swoich opinii o prowadzonych przeze mnie szkoleniach, warsztatach, poradach indywidualnych w komentarzach na stronie poradni: referencje.

Prowadzę konsultacje z Modelu Creightona w języku polskim oraz angielskim.

 

Kontakt

Mail: [email protected]