Szkoła Rodzenia

Home/Szkoła Rodzenia
Szkoła Rodzenia 2017-07-13T21:39:17+00:00

Spotkanie (27 of 106)Nasza Szkoła Rodzenia otworzyła swoje podwoje 30 września 2013 r. Od tego czasu oferta jaką mamy dla Rodziców oczekujących narodzin znacznie się poszerzyła, aby wyjść na przeciw wyzwaniom przed jakimi stają współcześni Mama i Tata.

Prowadzenie zajęć powierzyliśmy doskonałym specjalistom z dziedziny położnictwa, laktacji, fizjoterapii dorosłych i dzieci, którzy swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, przekazują młodym rodzicom także z sercem.

Dlaczego warto wybrać Szkołę Rodzenia w Fundacji Evangelium Vitae?
Dlatego że:
  • troszczymy się zarówno o ciało jak i ducha – u nas zdobędziesz nie tylko niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, ale też otrzymasz pomoc duszpasterską i psychologiczną,
  •  zapewniamy ciągłe wsparcie rodzinom od momentu planowania poczęcia dziecka poprzez ciążę, narodziny i cały okres wychowania dzięki bogatej ofercie Specjalistycznego Ośrodka Odpowiedzialnego Rodzicielstwa,
  • jesteśmy unikalnym mariażem tradycji i nowoczesności. Skutecznie łączymy wieloletnie doświadczenie kadry prowadzących z nowoczesnymi technikami pracy oraz propagowaniem najnowszych Standardów Opieki Okołoporodowej odnośnie aktywnego porodu i laktacji,
  • nasza kadra to znający realia pracownicy wrocławskich szpitali jak również położne przyjmujące porody domowe
  • u nas poznasz i złożysz deklarację do położnej POZ
  • jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania – nawet po ukończeniu kursu będziesz je mógł zadać prowadzącym
  • doradzamy rodzicom jak poprzez codzienną pielęgnację i masaż wspierać rozwój psychomotoryczny niemowlęcia.
  • wierzymy, że do wychowania dziecka potrzebni są przede wszystkim kochający się rodzice a nie „morze gadżetów” i dziecięcych akcesoriów

Kadra prowadzących

Galeria 

Opinie uczestników

Spotkanie (80 of 106)

Poradnia Laktacyjna i Grupa Wsparcia Laktacyjnego „Droga mleczna”

Najlepszym czasem na odbycie kursu jest drugi trymestr ciąży, jednak jeśli z istotnych względów jest to niemożliwe – serdecznie zapraszamy zarówno w pierwszym jak i trzecim trymestrze:)

Spotkanie (101 of 106)Udzielamy 20% rabatu na popołudniowy kurs szkoły rodzenia małżeństwom , które korzystały z Naprotechnologii! (Dotyczy kursów pełnopłatnych, nieobjętych dofinansowaniem)

Wszelkie pytania dotyczące kursu prosimy kierować pod adres joanna.kozakiewicz@fev.wroclaw.pl.

 

 

Uwaga! Nie zajmujemy się sprzedażą lub/i promocją żadnych produktów w tym okołoporodowych i nie jesteśmy zainteresowani tego rodzaju współpracą z firmami.

 

(fotografie pochoSpotkanie (52 of 106)dzą ze spotkania „Po drugiej stronie brzuszka”. Autorem jest nasz absolwent: Krzysztof Koźmiński )

Spotkanie (64 of 106)

Spotkanie (99 of 106)

Spotkanie (98 of 106)Spotkanie (85 of 106) Spotkanie (76 of 106)

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]