Pochówek Dzieci utraconych w dniu 16.06.2023 r.

Pochówek Dzieci utraconych w dniu 16.06.2023 r.

Pragniemy poinformować, że najbliższy pochówek Dzieci utraconych, których Rodzice nie odebrali ze szpitala odbędzie się  16 czerwca 2023 r. (piątek) o godz. 15.20 na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

Ceremonia rozpocznie się Mszą św. w kaplicy cmentarnej, po której udamy się w stronę grobowca dzieci (kwatera nr 79, po prawej stronie kaplicy). Zapraszamy zarówno Rodziców, którzy w ostatnim czasie utracili dziecko oraz tych, którzy noszą w sercu stratę z wcześniejszych lat i być może nie mieli okazji pożegnać się ze swoim Maleństwem lub nie znają miejsca pochówku swojego dziecka.

Wszystkich Rodziców, którzy utracili swoje dzieci zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie i życzymy dużo sił w tym trudnym czasie.

O autorze

Anna Strug

Ania z wykształcenia jest socjologiem, doradcą rodzinnym, mediatorem pojednawczym i profilaktykiem uzależnień. Od siedmiu lat współpracuje z Fundacją Evangelium Vitae. Od 2022 r. pełni funkcję dyrektora Poradni Rodzinnej przy Fundacji oraz koordynuje projektami skierowanymi do małżeństw i rodzin. Prowadzi warsztaty dla małżonków i rodziców dzieci w różnym wieku oraz poradnictwo indywidualne. Wraz z mężem, Krzysztofem tworzy stronę internetową poświęconą tematyce małżeńskiej: www.umilowani.pl. Jest szczęśliwą żoną od 16 lat i mamą trójki dzieci w wieku szkolnym.

Przekaż 1,5 %

1%

Numer KRS: 0000259108

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%. Polecamy program: e-Pity Po prostu

Wesprzyj nas

Wesprzyj dzieło budowy "Żywego pomnika Jana Pawła II", przelewając pieniądze na konto fundacji.


Płać wygodnie i bezpiecznie

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia organizowane przez Fundację Evangelium Vitae zapisz się do newslettera, wpisując swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Skip to content