Spotkanie wprowadzające – Model Creighton – 27.08.2024 – godz. 18.00

Spotkanie wprowadzające – Model Creighton – 27.08.2024 – godz. 18.00

Najbliższe spotkanie wprowadzające na temat Modelu Creighton odbędzie się w Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu, w sali poradni rodzinnej (na I piętrze w budynku „D”), w dniu 27.08.2024 r. (wtorek) o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Strug.

Zapisy i informacje: [email protected], tel. 692 550 798

Model Creighton to metoda obserwacji kobiecego cyklu umożliwiająca poznanie własnej płodności w celu zaplanowania lub odłożenia poczęcia dziecka w czasie oraz wykrycie potencjalnych nieprawidłowości w dziedzinie zdrowia prokreacyjnego, co wykorzystywane jest w leczeniu niepłodności przy użyciu NaProTechnologii.

 

O autorze

Krzysztof Strug

Jestem mężem Anny i ojcem 3 dzieci. Od kilkunastu lat przynależymy z żoną do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła. Od dziesięciu lat pracuję jako Doradca Życia Rodzinnego oraz instruktor Modelu Creighton. Jestem wewnętrznie przekonany, że moim powołaniem jest niesienie pomocy małżeństwom, które przeżywają trudności z poczęciem dziecka lub doświadczyły poronienia jak również osobom pragnącym nauczyć się rozpoznawania swojej płodności. Równocześnie przyjmuję osoby dotknięte konfliktem małżeńskim lub rodzinnym, które mają problemy z komunikacją, wzajemnym zrozumieniem swoich potrzeb, wychowaniem dzieci i relacją w rodzinie. Wraz z żoną zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej tematyce małżeńskiej: www.umilowani.pl

Przekaż 1,5 %

1%

Numer KRS: 0000259108

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%. Polecamy program: e-Pity Po prostu

Wesprzyj nas

Wesprzyj dzieło budowy "Żywego pomnika Jana Pawła II", przelewając pieniądze na konto fundacji.


Płać wygodnie i bezpiecznie

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia organizowane przez Fundację Evangelium Vitae zapisz się do newslettera, wpisując swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Skip to content