Warsztaty2_2_plakat

UWAGA!!! MOŻNA DOŁĄCZYĆ, SĄ JESZCZE MIEJSCA!!!!

Zapraszamy na cykl kreatywnych warsztatów dla osób doświadczających trudności psychicznych lub emocjonalnych (również z opiekunami). W programie: filcowanie, kulinarne integracje, warsztaty tworzenia koszyków z papierowej wikliny, wykonywanie kartek i ozdób świątecznych, malowanie pierników, performance z elementami improwizacji, nauka pracy przy komputerze, zajęcia z rysunku i malarstwa intuicyjnego, mini zajęcia teatralne z elementami dramy i choreoterapii,  ćwiczenia gimnastyczne i relaksacyjne oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Dla kogo?

Dla osób, które potrzebują wsparcia kondycji psychicznej i emocjonalnej, dla osób z doświadczeniem zaburzeń psychicznych i psychologicznych, zachwiań emocjonalnych lub depresyjnych oraz ich rodzin/ opiekunów/ osób wspierających. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji psychologicznych.

Po co?

Uczestnicy w kreatywnym działaniu znajdą uspokojenie i zadowolenie, tworząc poczują się dowartościowane i spełnione. Opiekunowie poznają metody twórczych i terapeutycznych możliwości organizowania zajęć dla podopiecznych, otrzymają pomoc i wsparcie merytoryczne. Wszystkie działania dostosowane będą do możliwości uczestników. Ich celem będzie wzrost sprawności manualnej i intelektualnej oraz wzmocnienie emocjonalne i wzrost poczucia własnej wartości.

Gdzie?
Fundacja Evangelium Vitae
Wrocław, ul. Rydygiera 22-28, pomieszczenia znajdują się na parterze, jest podjazd dla wózków

Kiedy?

Spotkania odbywać się będą w czwartki , w godz. 10-13.30
począwszy od 01.09.2016

Pierwsze spotkanie informacyjno –integrujące jest obowiązkowe dla wszystkich uczestników.

Prowadzące: psycholog – Katarzyna Cieśla, fizjoterapeuta – Katarzyna Przyślewicz, terapeuta – Iwona Podlewska, terapeuta – Marta Radziejewska, psycholog – Ania Sowińska

Zapisy i kontakt:
w celu zapisania się na warsztaty proszę kontaktować się:

e-mail: soor@boromeuszki.wroclaw.pl , kom. 798988903
e-mail: kaska.ciesla@gmail.com , kom. 663 045 663 lub 512 743 604

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Projekt dofinansowany jest przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej