Zarząd i Rada Fundacji


s. Ewa Jędrzejak

s. Ewa Jędrzejak

Prezes Fundacji

 

Karol Pietrucha

Karol Pietrucha

Członek Rady, architekt, przez dwie kadencje Radny Gminy Czernica

 

s. Dorota Teresa Baron

s. Dorota Teresa Baron

Wiceprezes

 

 Jarosław Obremski

Jarosław Obremski

Członek Rady, , senator

 

 Iwona Skrzypczak

Iwona Skrzypczak

Wiceprezes, prawnik i specjalista od projektów unijnych, dyrektor Ośrodka Św Jerzego

 

Ks. Andrzej Dziełak

Ks. Andrzej Dziełak

Członek Rady, RM, Kap. hon. Ojca św.

 

Poradnia Rodzinna i SOOR


Maria Gajek

Maria Gajek

Dyrektor Poradni Rodzinnej, koordynator Szkoły Rodzenia oraz innych działań

Dominika Tomczyszyn

Dominika Tomczyszyn

Pedagog, terapeuta NEST, doradca życia rodzinnego

Katarzyna Przyślewicz

Katarzyna Przyślewicz

Fizjoterapeutka, animator kultury

Kamil Walicki

Kamil Walicki

Psycholog, trener personalny

Katarzyna Krupińska

Katarzyna Krupińska

Doradca życia rodzinnego posługujący się językiem migowym

Monika Goriaczko

Monika Goriaczko

Psychoterapeuta, pedagog, doradca zawodowy

Małgorzata Rybak

Małgorzata Rybak

Filolog angielski

Marta Łapa

Marta Łapa

Fizjoterapeuta

Magdalena Krajewska

Magdalena Krajewska

Pedagog, doradca życia rodzinnego, Instruktor FCP, terapeuta NEST

Karolina Jaremczyk

Karolina Jaremczyk

Psycholog

Anna Rybka

Anna Rybka

Filolog polski

Krzysztof Strug

Krzysztof Strug

Doradca życia rodzinnego, instruktor Modelu Creighton

Anna Łopuch

Anna Łopuch

Psycholog

Anna Strug

Anna Strug

Socjolog, doradca rodzinny

Szkoła Rodzenia


Julia Roshko

Julia Roshko

Fizjoterapeuta, pielęgniarka

Adela Białoboki- Chylińska

Adela Białoboki- Chylińska

Położna,Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego CDL

Ewelina Żukiewicz

Ewelina Żukiewicz

Fizjoterapeuta

Sylwia Jeż

Sylwia Jeż

lekarz, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny IBCLC, Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL

Kamila Ciastek-Majtyka

Kamila Ciastek-Majtyka

Położna

Agnieszka Owczarek

Agnieszka Owczarek

Lekarz neonatolog, Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL

Magdalena Giers- Kryczenkow

Magdalena Giers- Kryczenkow

Stomatolog

Anna Sochańska

Anna Sochańska

Położna

Joanna Olszanowska

Joanna Olszanowska

Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL

Karolina Jaremczyk

Karolina Jaremczyk

Psycholog

Ewa Poznar

Ewa Poznar

Fizjoterapeuta, NDT-Bobath

Maria Gajek

Maria Gajek

Dyrektor Poradni Rodzinnej, koordynator Szkoły Rodzenia oraz innych działań

Sabina Molińska- Śmiatacz

Ginekolog

Lekarze naprotechnolodzy


Radosław Maksym

Radosław Maksym

Specjalista ginekologii i położnictwa, androlog kliniczny (certyfikat EAA), naprotechnolog (NFPMC)

 

Katarzyna Dunajska

Katarzyna Dunajska

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, naprotechnolog (NFPMC)

 

Andrzej Banach

Andrzej Banach

Specjalista II stopnia ginekologii i położnictwa, naprotechnolog (NFPMC), androlog

 

Siostra Augustyna Milej

Siostra Augustyna Milej

Specjalista ginekologii i położnictwa, naprotechnolog (NFPMC)

 

Lech Wojewodzic

Lech Wojewodzic

Specjalista ginekologii i położnictwa, naprotechnolog (NFPMC)

 

Przemysław Binkiewicz

Przemysław Binkiewicz

Specjalista ginekologii i położnictwa, naprotechnolog (NFPMC)

 

Urszula Sieradzka

Urszula Sieradzka

Specjalista ginekologii i położnictwa, naprotechnolog (NFPMC)

 

Instruktorzy Modelu Creighton


Magdalena Krajewska

Magdalena Krajewska

Pedagog, doradca życia rodzinnego, terapeuta NEST

Natalia Gaweł

Natalia Gaweł

Absolwentka Biotechnologii oraz Podyplomowego Studium Nauk o Rodzinie

Beata Wiśniewska

Beata Wiśniewska

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej

Anna Malinowska

Anna Malinowska

Doradca życia rodzinnego

Krzysztof Strug

Krzysztof Strug

Doradca życia rodzinnego, Doktor Geografii

Agata Aniszczyk

Agata Aniszczyk

Absolwentka Politechniki i Podyplomowego Studium Nauk o Rodzinie

Joanna Bober

Joanna Bober

Doktor Nauk Biologicznych, absolwentka Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Paulina Nowicka

Paulina Nowicka

Absolwentka Akademii Ekonomicznej

Agnieszka Kubrak

Agnieszka Kubrak

Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej

Monika Godzich-Siwiak

Monika Godzich-Siwiak

Agnieszka Leibmann

Agnieszka Leibmann

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

Agnieszka Oczkowska

Agnieszka Oczkowska

Pedagog, pielęgniarka, promotor zdrowia

Anna Mucha

Anna Mucha

 

Wolontariusze


Alicja Zyznarska

Alicja Zyznarska

Koordynator projektów

 

Piotr Krajewski

Piotr Krajewski

Przedsiębiorca, właściciel Stermedia, www.stemedia.pl

 

Marta Dziuba

Marta Dziuba

Grafik komputerowy

 

dr Olgierd Pankiewicz

dr Olgierd Pankiewicz

Adwokat, www.kancelariapankiewicz.pl